Εκτύπωση
PDF
Ιαν
27

Αποτελέσματα ΕΚΑΣΧ 22-23/01/2011

Αρθρογραφος // ο Νίκος Ελιοδώρου

A’ Ανδρών (13η Αγωνιστική )

Ουρανούπολη 45

Πευκοχώρι 73

Διαιτητές: Αναστασιάδης-Βορδός

Δεκάλεπτα: 12-17,26-40,30-62,45-73

Ουρανούπολη (Θεοδώρου)

Ευθυμόπουλος 10, Τσιβίλογλου , Ρούσσος 6, Τσινός , Κόκκινος Ε.6 , Δροσινός , Στουλούπης 15, Αντωνάκης , Στράντζαλης 4, Γατάς 4, Κελέσης , Απεσλίδης

Πευκοχώρι (Πλατής)

Αρίστος  6, Καρράς , Χολογγούνης , Μουρίκης 12(2), Παπαδόπουλος , Τζαντζίδης 8, Ρηγάκης 6, Παντελέρης 21, Βέτσιος 2, Μπούιντας 11, Μαναβάκης 3,Σαββίδης 4

 

Αρναία 81

Μαρμαράς 65

Διαιτητές: Παραλής-Γατά

Δεκάλεπτα: 16-8,44-16,65-39,81-65

Αρναία (Κυπαρισσάς)

Κυπαρισσάς , Κουλαξής 9, Μπάτζιος 9, Χαριστός , Καλογριάς 2,Κουσίδης 4, Πράντσις , Ταμβάκης 2, Αργυρός Δ. 8, Ρεπάνης , Αργυρίου 12, Ανδρεάδης 35(9)

Μαρμαράς (Πατσουράκος)

Τρικαλιώτης , Κανατάς , Πατσουράκος 3(1), Κοπάντσας , Μιλκονίδης 14, Ζουμπούλης 9, Καραισκάκης 4, Τριαντάφυλλος 15(2), Δεληγιάννης , Νάνας 14, Καίκης 4, Αδαμαντιάδης 2

 

Μουδανιά 35

Ορμύλια 82

Διαιτητές: Μάνιος-Πιπερόπουλος

Δεκάλεπτα: 2-25,16-50,22-72,35-82

Μουδανιά (Παυλάκης)

Αθανασιάδης 2, Λασκαρίδης , Παπαγεωργίου ,Σαρχώσης 1, Παπαδόπουλος , Βάσιος , Τεζετζίδης 9, Πινακιώτης , Μαμούρης 7, Κουτζούχας , Κίκας 16(1), Βούζας

Ορμύλια (Χαλκιάς)

Λελεγιάννης 5, Μπουρλής 1, Αθανασόπουλος 8, Γκάλανταν 15(2), Παπαδόπουλος 2, Αργυρόπουλος 14, Ανδρεάδης Η.5 ,Χρυσάφης 4, Ντάλντος 16, Γρίψιος , Κυρομίτης 2, Δήμητσας 10

 

Ιερισσός 82

Γαλάτιστα 53

Διαιτητές: Αναστασιάδης-Βορδός

Δεκάλεπτα: 21-11,39-22,60-38,82-53

Ιερισσός (Κιακιλίδης)

Μπάντης 2, Κεσκεσιάδης , Ντούζα , Κόμνος 6, Ευθυμίου Π. 23(2), Λέχος Χ. 6, Λέχος Β. 45(4), Φαρμακόπουλος , Ματάκος Γ. , Καραθανάσης , Ματάκος Δ. , Ευθυμίου Χ.

Γαλάτιστα (Δενεσίδης)

Βαλασίδης 2, Γιαλιάς 2, Μουρατίδης , Ματσούκης 13(1), Καζλάρης 3(1), Γκιώργκης , Πουρνάρης , Πουμάκης Γ. 11, Βουρτζιάδης 14, Δενεσίδης , Δάγκας 5, Πατσάβρας 3

 

Τρίγλια 66

Κασσάνδρα 55

Διαιτητές: Μάνιος-Πιπερόπουλος

Δεκάλεπτα: 24-9,38-21,48-34,66-55

Τρίγλια (Τσομπανάκης)

Παντζάκης 21(1), Νεδέλκος , Τσομπανάκης , Μπαμπαλιάρης 1, Καρράς 6, Ναλμπάντης , Σερεμέτης  3, Γεώργογλου 7 ,Συκόπουλος-Μπέλλος 2 , Χατζηαλέξης 6, Τσίλιος 14(4),Κουνάδος 6

Κασσάνδρα (Παπαστεφάνου)

Μιτελούδης , Τσιάλας 2, Ζαγκαρέτος 13, Κουτσονικόλας 2, Γαλαρινιώτης 6, Παπαστεφάνου 8, Καμάρης , Καλαμβούκας , Παυλής 10, Παγίδας 5, Ανθόπουλος 9

 

Φλογητά 71

Παλαιοχώρι 52

Διαιτητές: Μάνιος-Λαγός

Δεκάλεπτα: 21-11,38-22,50-41,71-52

Φλογητά (Καραφεύγας)

Γκοτζαμάνης , Καραγιάννης 7, Τσιαουσίδης 16(2), Ανανιάδης 7(1),Αγγελίδης 16, Καραφεύγας , Ιορδανίδης 6, Γεώργογλου 4, Χατζηκωνσταντίνου , Πολίτης 2, Τόμαν 13(2), Χαρταβέλλας

Παλαιοχώρι (Μακαβός)

Παγώνης , Κουμαντσιώτης 17(2), Καραθανάσης , Μοσχόπουλος Α. , Βούζιος , Γκαγκάνης Μ. 4, Ζολώτας 12(2), Ρήγας 10, Παναιρλής 9, Πασχάλης , Γκαγκάνης Α. , Πολύζου

 

Η Βαθμολογία (σε 13 αγώνες)

 

  1. Πευκοχώρι           26  1089-681
  2. Αρναία                 23   916-792
  3. Φλογητά               23  1008-759
  4. Ιερισσός               22    921-723
  5. Ορμύλια               21    861-762
  6. Παλαιοχώρι          19    631-741
  7. Τρίγλια                 19    744-768
  8. Μουδανιά             17    701-880
  9. Ουρανούπολη       17    768-944
  10. Μαρμαράς            16    705-827
  11. Γαλάτιστα             16    770-902
  12. Κασσάνδρα           15    644-975

 

Οι σκόρερ

  1. Λέχος Β. (Ιερισσός)                        433
  2. Ανδρεάδης (Αρναία)                        280
  3. Μουρίκης (Πευκοχώρι)                    263
  4. Τεζετζίδης (Μουδανιά)                    262
  5. Ευθυμόπουλος (Ουρανούπολη)       261
  6. Τσιαουσίδης (Φλογητά)                   229
  7. Τόμαν  (Φλογητά)                            207
  8. Αργυρόπουλος (Ορμύλια)                193
  9. Ματσούκης (Γαλάτιστα)                  192
  10. Καρράς (Πευκοχώρι)                       190

 

Επόμενη Αγωνιστική :

Μαρμαράς-Ουρανούπολη

Ορμύλια-Αρναία

Γαλάτιστα-Μουδανιά

Κασσάνδρα-Ιερισσός

Φλογητά-Τρίγλια

Πευκοχώρι-Παλαιοχώρι

Α' Γυναικών (2η αγωνιστική)

Ιερισσός-Τρίγλια 20-0

Μαρμαράς-Ορμύλια 48-29

Πολύγυρος-Καλλικράτεια 38-52

Νικήτη ρεπό

Τελικός Εφηβικού πρωταθλήματος

Μουδανιά 62

Παλαιοχώρι 66

Διαιτητές: Αναστασιάδης-Βορδός

Δεκάλεπτα: 13-15,26-28,40-37,62-66

 

Μουδανιά (Τσοπουρίδης)

Μαμούρης 7,Θωμόπουλος,Σαρχώσης 3,Τεζετζίδης 19(1),Κουτζούχας 2,Αθανασιάδης,Βούζας 24,Πατουλιός,Κάσσανδρος,Παπαβασιλείου,Στούλος,Μαυρογιάννης 7

 

Παλαιοχώρι (Μακαβός)

Καραθανάσης Β. 11(1),Κουμαντσιώτης 9(2),Καραθανάσης Φ. ,Μοσχόπουλος 14(1),Βούζιος 7,Γκαγκάνης 2,Ζολώτας 19(1),Πασχάλης,Παναιρλής 3,Ρήγας 1