Εκτύπωση
PDF
Ιαν
17

Αποτελέσματα ΕΚΑΣΧ 15-16/01/2011

Αρθρογραφος // ο Νίκος Ελιοδώρου

A’ Ανδρών (12η Αγωνιστική )

Παλαιοχώρι 65

Ουρανούπολη 60

Διαιτητές: Παραλής-Αναστασιάδης

Δεκάλεπτα: 23-10, 31-21, 46-35, 56-56 κ.α. 65-60

Παλαιοχώρι (Μακαβός)

Παγώνης 4, Κουμαντσιώτης 5, Καραθανάσης , Μοσχόπουλος Α. 8(2), Βούζιος 13(3), Γκαγκάνης Μ. 4, Ζολώτας 13(3), Ρήγας , Παναιρλής 8, Πασχάλης , Γκαγκάνης Α. 10(1), Πολύζου

Ουρανούπολη (Θεοδώρου)

Ευθυμόπουλος 17(1), Τσιβίλογλου , Ρούσσος , Τσινός 16, Κόκκινος Ε. 9, Δροσινός , Στουλούπης 5, Αντωνάκης , Στράντζαλης 2, Γεννάδιος 4, Κελέσης , Απεσλίδης 7

 

Μαρμαράς 58

Μουδανιά 34

Διαιτητές: Βορδός-Σχοινάς

Δεκάλεπτα: 14-9, 30-14, 47-25, 58-34

Μαρμαράς (Πατσουράκος)

Τρικαλιώτης 9(1), Κανατάς 10, Πατσουράκος, Κοπάντσας 2, Μιλκονίδης , Ζουμπούλης 6, Καραισκάκης 5(1), Παρλαμέντας 5(1), Δεληγιάννης 4, Νάνας 5(1), Καίκης 12(1), Αδαμαντιάδης

Μουδανιά (Παυλάκης)

Αθανασιάδης , Λασκαρίδης 2, Παπαγεωργίου ,Μπάχανος , Παπαδόπουλος 3(1), Βάσιος 1, Τεζετζίδης 16(1), Πινακιώτης 2, Μαμούρης 3, Κουτζούχας , Κίκας 2, Βούζας 5

 

Ορμύλια 68

Ιερισσός 59

Διαιτητές: Εδιάρογλου-Λαγός

Δεκάλεπτα:19-11,36-29,52-45,68-59

Ορμύλια (Χαλκιάς)

Λελεγιάννης 11(1), Μπουρλής 2, Τσικούρης , Γκάλανταν , Παπαδόπουλος 2, Αργυρόπουλος 23(2), Ανδρεάδης Η. ,Χρυσάφης 2 , Ντάλντος 14(3), Γρίψιος , Κυρομίτης , Δήμητσας 14

Ιερισσός (Κιακιλίδης)

Μπάντης , Κεσκεσιάδης , Ντούζα , Κόμνος 10, Ευθυμίου Π. 16(2), Λέχος Χ. 4, Λέχος Β. 26(2), Φαρμακόπουλος , Ματάκος Γ.2 , Καραθανάσης , Ματάκος Δ. , Ευθυμίου Χ. 1

 

Γαλάτιστα 64

Τρίγλια 35

Διαιτητές: Βορδός-Σχοινάς

Δεκάλεπτα: 18-12, 27-23, 47-27, 64-35

Γαλάτιστα (Δενεσίδης)

Βαλασίδης 2, Καρβουνάρης , Μουρατίδης , Ματσούκης 19(3), Καζλάρης 9(1), Γκιώργκης , Πουρνάρης 3, Πουμάκης Γ. 10(1), Βουρτζιάδης 16, Δενεσίδης , Δάγκας 2, Πατσάβρας 3

Τρίγλια (Τσομπανάκης)

Παντζάκης 10, Νεδέλκος , Τσομπανάκης , Μπαμπαλιάρης 2, Καρράς ,Ναλμπάντης 3(1), Σερεμέτης 16(1), Ζάπαντζης ,Μπανάβας , Καρπούζης 2, Τσίλιος ,Κουνάδος 2

 

Κασσάνδρα 34

Φλογητά 95

Διαιτητές: Μάνιος-Πιπερόπουλος

Δεκάλεπτα:13-28,19-57,30-70,34-95

Κασσάνδρα (Παπαστεφάνου)

Μιτελούδης , Τσιάλας 9(1), Αηδονίδης , Κουτσονικόλας 8, Γαλαρινιώτης 4, Παπαστεφάνου , Καμάρης , Καλαμβούκας 3(1), Παυλής , Παγίδας , Ανθόπουλος 10

Φλογητά (Καραφεύγας)

Γκοτζαμάνης , Καραγιάννης 2, Τσιαουσίδης 6, Ανανιάδης 16,Αγγελίδης 7, Καραφεύγας 2, Ιορδανίδης 18, Γεώργογλου 19(1), Χατζηκωνσταντίνου , Ατματζίδης , Τόμαν 17(1), Χαρταβέλλας 8

 

Πευκοχώρι 97

Αρναία 72

Διαιτητές: Εδιάρογλου-Μάνιος

Δεκάλεπτα:36-11,58-23,82-52,97-72

Πευκοχώρι (Πλατής)

Αρίστος 8(1), Καρράς 23(3), Χολογγούνης 2, Μουρίκης 30(7), Παπαδόπουλος , Τζαντζίδης 16, Ρηγάκης 3, Παντελέρης 9, Βασιλειάδης , Μπούιντας , Μαναβάκης 6,Σαββίδης

Αρναία (Κυπαρισσάς)

Κυπαρισσάς 4, Κουλαξής , Μπάτζιος 26(1), Χαριστός , Τζιτζιρίκας ,Κουσίδης 4, Πράντσις 10(1), Κούνδουρος , Αργυρός Δ. , Ρεπάνης , Αργυρίου 5, Ανδρεάδης 23(3)

 

Η Βαθμολογία (σε 12 αγώνες)

  1. Πευκοχώρι 24 1016-636
  2. Αρναία 21 835-727
  3. Φλογητά 21 933-707
  4. Ιερισσός 20 839-670
  5. Ορμύλια 19 779-727
  6. Παλαιοχώρι 18 579-670
  7. Τρίγλια 17 678-713
  8. Μουδανιά 16 666-798
  9. Ουρανούπολη 16 723-871
  10. Μαρμαράς 15 640-746
  11. Γαλάτιστα 15 717-820
  12. Κασσάνδρα 14 589-909

 

Οι σκόρερ

  1. Λέχος Β. (Ιερισσός) 388(18)
  2. Τεζετζίδης (Μουδανιά) 253(19)
  3. Ευθυμόπουλος (Ουρανούπολη) 251(6)
  4. Μουρίκης (Πευκοχώρι) 251(36)
  5. Ανδρεάδης (Αρναία) 245(31)
  6. Τσιαουσίδης (Φλογητά) 213(22)
  7. Τόμαν (Φλογητά) 194(21)
  8. Καρράς (Πευκοχώρι) 190(10)
  9. Ματσούκης (Γαλάτιστα) 179(18)
  10. Αργυρόπουλος (Ορμύλια) 179(12)

 

Επόμενη Αγωνιστική :

Ουρανούπολη-Πευκοχώρι

Αρναία-Μαρμαράς

Μουδανιά-Ορμύλια

Ιερισσός-Γαλάτιστα

Τρίγλια-Κασσάνδρα

Φλογητά-Παλαιοχώρι

Α' Γυναικών (1η αγωνιστική)

Ορμύλια-Ιερισσός 12-55

Καλλικράτεια-Μαρμαράς 72-15

Νικήτη – Πολύγυρος αναβολή

Τρίγλια ρεπό

Εφηβικό πρωτάθλημα (Ημιτελική φάση)

Πολύγυρος-Μουδανιά 25-59

Μαρμαράς-Παλαιοχώρι 53-63