Εκτύπωση
PDF
Μαρ
11

Αποτελέσματα ΕΚΑΣΧ 05-06/03/2011

Αρθρογραφος // ο Νίκος Ελιοδώρου

A’ Ανδρών (19η Αγωνιστική )

Ουρανούπολη 55

Τρίγλια           50

Διαιτητές:Γατά-Αναστασιάδης

Δεκάλεπτα: 7-7, 21-22, 41-41, 55-50

Ουρανούπολη (Θεοδώρου)

Βορεινός , Γεννάδιος , Ρούσσος , Τσινός 7, Κόκκινος Ε. 4, Δροσινός , Στουλούπης 16, Αντωνάκης , Στράντζαλης 5,Κελέσης 15(4), Απεσλίδης 8

Τρίγλια (Τσομπανάκης)

Παντζάκης , Κουνάδος 4, Χατζηγιοβανάκης , Μπαμπαλιάρης , Καρράς , Ναλμπάντης , Σερεμέτης 16, Γεώργογλου  ,Ζαπαντζής 12(1), Χατζηαλέξης 4, Τσήλιος 12(4),Καρπούζης 2

 

Ορμύλια   78

Γαλάτιστα 52

Διαιτητές: Αργυρού-Μάνιος

Δεκάλεπτα:17-12,44-31,56-37,78-52

Ορμύλια (Χαλκιάς)

Λελεγιάννης 5, Μπουρλής , Αθανασόπουλος , Δρίτσουλας , Παπαδόπουλος , Αργυρόπουλος 17, Ανδρεάδης Η. 6,Χρυσάφης 2, Ντάλντος 15(3), Γρίψιος 9, Κυρομίτης , Δήμητσας 23

Γαλάτιστα (Στίνης)

Βαλασίδης , Γιαλιάς 6(1), Μουρατίδης 1, Ματσούκης 3, Κιουτσούκης , Καζλάρης , Στίνης 2, Πουμάκης Γ. 20(2), Βουρτζιάδης 8, Γκιώργκης 7(1), Δάγκας , Πατσάβρας 5(1)

 

Πευκοχώρι 95

Φλογητά     83

Διαιτητές: Θωμόπουλος-Εδιάρογλου

Δεκάλεπτα:16-25,43-46,67-60,95-83

Πευκοχώρι (Πλατής)

Αρίστος  , Καρράς 11(1), Χολογγούνης 5(1), Μουρίκης 33(4), Παπαδόπουλος , Τζαντζίδης 13(1), Ρηγάκης 9(3), Παντελέρης 6, Γιαννόπουλος , Μπούιντας 8, Μαναβάκης 10,Σαββίδης

Φλογητά (Καραφεύγας)

Ατματζίδης , Καραγιάννης 2, Τσιαουσίδης 36(3), Ανανιάδης 11(1),Χαρταβέλλας , Καραφεύγας 1, Ιορδανίδης 16, Γεώργογλου 2, Χατζηκωνσταντίνου , Πολίτης , Τόμαν 15(2)

 

Παλαιοχώρι    75

Μουδανιά       77

Διαιτητές: Παραλής , Βορδός

Δεκάλεπτα: 13-12, 30-25, 51-48, 65-65 κ.α. , 75-77

Παλαιοχώρι (Μακαβός)

Παγώνης , Κουμαντσιώτης 7(1), Καραθανάσης , Μοσχόπουλος Α. 26(4), Βούζιος , Γκαγκάνης Μ. , Ζολώτας 9(1), Ρήγας , Παναιρλής 18, Πασχάλης 2, Γκαγκάνης Α. 8,Πολύζου 5

Μουδανιά (Παυλάκης)

Αθανασιάδης , Λασκαρίδης 2, Παπαγεωργίου ,Σαρχώσης , Παπαδόπουλος 4, Βάσιος 6, Τεζετζίδης 20, Πινακιώτης , Μαμούρης 16, Κουτζούχας , Τρύφων 29(3), Κάσσανδρος

 

Αρναία     33

Ιερισσός   83

Διαιτητές: Παραλής , Βορδός

Δεκάλεπτα: 15-27, 22-44, 28-62, 33-83

Αρναία (Λαλιώτης)

Τρικαλιώτης 6, Ρεπάνης 5(1), Χαριστός , Καλογριάς ,Κουσμάς 2,Ταμβάκης , Αργυρός , Λιούτας , Αργυρίου 6, Κυπαρισσάς 14(2),Λαλιώτης

Ιερισσός (Κιακιλίδης)

Μπάντης 15(1), Καμενάκης 8, Ντούζα , Κόμνος , Ευθυμίου Π. 15(2), Λέχος Χ. 7, Λέχος Β. 34(2), Φαρμακόπουλος , Ματάκος Δ. 2, Σβούκης , Ευθυμίου Χ. 2

 

Μαρμαράς       69

Κασσάνδρα     46

Διαιτητές: Θωμόπουλος ,Αναστασιάδης

Δεκάλεπτα: 18-4, 30-14, 42-26, 69-46

Μαρμαράς (Πατσουράκος)

Σαριδάκης 5, Κανατάς 7, Πατσουράκος , Κοπάντσας , Μιλκονίδης 5(1), Ζουμπούλης 4, Καραισκάκης 5(1), Αναγνωστόπουλος 20, Νάνας , Καίκης 6, Τρικαλιώτης 17(5)

Κασσάνδρα (Παπαστεφάνου)

Μορφούλης 6, Τσιάλας 8(1), Ζαγκαρέτος , Κουτσονικόλας , Παγίδας , Παπαστεφάνου 18, Νταλιάρης , Καλαμβούκας , Παυλής 14(2), Σταμπουλής , Ανθόπουλος

 

Η Βαθμολογία (Σε 19 αγώνες)

 

  1. Πευκοχώρι               38   1594-1004
  2. Φλογητά                   33   1491-1113
  3. Ορμύλια                   32   1259-1056
  4. Ιερισσός                   32   1334-1027
  5. Τρίγλια                     29   1120-1142
  6. Αρναία                     29    1203-1250
  7. Παλαιοχώρι              26     910-1119
  8. Μαρμαράς                25    1039-1188
  9. Γαλάτιστα                25    1166-1298
  10. Ουρανούπολη           25   1058-1322
  11. Μουδανιά                 25   1080-1314
  12. Κασσάνδρα              23     952-1373

 

Οι σκόρερ:

 

  1. Λέχος Β. (Ιερισσός)                      606(33)
  2. Τεζετζίδης (Μουδανιά)                 401(30)
  3. Μουρίκης (Πευκοχώρι)                 377(56)
  4. Τσιαουσίδης (Φλογητά)                353(38)
  5. Τόμαν(Φλογητά)                           308(36)
  6. Αργυρόπουλος (Ορμύλια)             297(16)
  7. Ματσούκης (Γαλάτιστα)               290(31)
  8. Ευθυμόπουλος (Ουρανούπολη)    286(6)
  9. Ανδρεάδης (Αρναία)                     283(40)
  10. Δήμητσας (Ορμύλια)                    266(2)

 

Επόμενη Αγωνιστική :

Ιερισσός-Ουρανούπολη

Μουδανιά-Αρναία

Τρίγλια-Πευκοχώρι

Κασσάνδρα-Ορμύλια

Φλογητά-Μαρμαράς

Γαλάτιστα-Παλαιοχώρι

Β' Ανδρών (5η αγωνιστική)

Στρατονίκη-Μεταγγίτσι 50-52

Αγ.Νικόλαος-Μεταμόρφωση 27-38

Σκιώνη – Νέα Ρόδα 0-20

 

Η Βαθμολογία (Σε 5 αγώνες)

  1. Νέα Ρόδα                10  221-143
  2. Μεταμόρφωση         9  192-149
  3. Μεταγγίτσι               8   211-165
  4. Στρατονίκη              5   137-145
  5. Άγιος Νικόλαος       5   104-163
  6. Σκιώνη                     0      0-100

Στρατονίκη και Άγιος Νικόλαος έχουν 1 αγώνα λιγότερο